سفارش تبلیغ
صبا ویژن
با هر آدمى دو فرشته است که او را مى‏پایند و چون قدر الهى رسد بدان واگذارش نمایند ، و مدت زندگانى که براى انسان است چون سپرى وى را نگهبان است . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 87 شهریور 20 , ساعت 9:1 عصر
چگونه در یاهو ایمیل بسازید؟

پس از ورود به سیستم ایمیل یاهو و انتخاب برای ساخت آدرس ایمیل جدید، اکنون صفحه ساخت آدرس در پیش روی شماست که به شرح یک یک موارد آن می پردازیم:

ادامه مطلب...

دوشنبه 87 تیر 17 , ساعت 11:21 عصر
تنهایی ... سکوت .. ترس و دلهره ... آغازی بی انتها وپایانی از یک آغاز کوتاه شب اول قبر!
دوشنبه 87 تیر 10 , ساعت 4:0 عصر

در قران کریم آیات متعددیاست که به وجود موجودات زنده ی دیگری غیر از موجودات زمین اشاره میکند . به یک آیه در این زمینه توجه کنید : ( و از نشانه های او آفرینش آسمان و زمین است و جنبندگانی که در آن میان پراکنده است و او هر گاه بخواهد میتواند آن ها را گرد آورد .


دوشنبه 87 تیر 10 , ساعت 1:2 صبح

حضرت زهراعلیها السلام فرمودند: پدرم رسول خدا صلى‏الله‏ علیه ‏و آله بر من وارد شد در حالى که مهیاى خواب بودم. حضرت فرمودند: اى فاطمه نخواب مگر بعد از آن که چهار عمل را به جاى آورى. اول این که: ختم قرآن کنى، دوم آن که: پیامبران را شفیعان خود گردانى ، سوم این که ، مؤمنین را از خود خشنود گردانى ، چهارم آن که: حج و عمره کنى. حضرت این را فرموده و اقامه نماز کردند ، من صبر کردم تا نماز پدرم تمام شد. سپس پرسیدم یا رسول ‏الله، مرا به چهار چیزى امر فرمودید که در این مدت زمان، قدرت انجام آنها را ندارم.

پدرم تبسمی کرده ، فرمودند: هرگاه سه مرتبه سوره «اخلاص‏» را بخوانى گویا ختم قرآن کرده ‏اى، و هرگاه صلوات بفرستى بر من و پیامبران پیش از من ، همه ما شفیعان تو خواهیم بود و هرگاه براى مؤمنین استغفار کنى پس تمامى ایشان از تو خشنود مى‏شوند ، و هر گاه بگویى «سبحان‏ الله و الحمدلله و الله‏ اکبر» مثل این است که حج و عمره انجام داده باشى.


دوشنبه 87 تیر 10 , ساعت 12:35 صبح
قال علی (ع ) : زبان مانند درنده ای است که اگر رهایش کنی میدرد
یکشنبه 87 تیر 9 , ساعت 4:31 عصر
مرگ بر اسرایلمرگ بر اسرایل
یکشنبه 87 تیر 9 , ساعت 12:36 صبح

اخراجی های 4اخراجی های 4 در راه است ...
شنبه 87 تیر 8 , ساعت 7:54 عصر
دست آتشین ؟ بوسیله ی 12 سانتی متر مکعب سولفرید کربن و8 سانتی متر مکعب تترا کلر کربن می توانید متحیر ترین نمایش را به اجرا در آورید . به این صورت که این مواد را کاملا با یکدیگر مخلوط کنید و دست های خود را کمی گرم نمایید ومخلوط را در گودی دست بریزید  بعد از زمان کوتاهی مشاهده میکنید که در کف دست شما شعله ای ایجاد شده بدون اینکه دست شما بسوزد . در ضمن اگر نتوانستید دست خود را مخفیانه گرم کنید میتوانید یک کبریت روشن کنید و به نزدیکی های مایه یکف دست ببرید و آن را مشتعل بسازید . مواد بالا را می توانید از فروشگاهای لوازم آزمایشگاهی مدارس تهیه نمایید.
<   <<   11   12   13      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ