سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و در خبر ضرار پسر ضمره ضبابى است که چون بر معاویه در آمد و معاویه وى را از امیر المؤمنین ( ع ) پرسید ، گفت : گواهم که او را در حالى دیدم که شب پرده‏هاى خود را افکنده بود ، و او در محراب خویش بر پا ایستاده ، محاسن را به دست گرفته چون مار گزیده به خود مى‏پیچید و چون اندوهگینى مى‏گریست ، و مى‏گفت : ] اى دنیا اى دنیا از من دور شو با خودنمایى فرا راه من آمده‏اى ؟ یا شیفته‏ام شده‏اى ؟ مباد که تو در دل من جاى گیرى . هرگز جز مرا بفریب مرا به تو چه نیازى است ؟ من تو را سه بار طلاق گفته‏ام و بازگشتى در آن نیست . زندگانى‏ات کوتاه است و جاهت ناچیز ، و آرزوى تو داشتن خرد نیز آه از توشه اندک و درازى راه و دورى منزل و سختى در آمدنگاه . [نهج البلاغه]
 
شنبه 89 خرداد 8 , ساعت 11:39 عصر

در این مطلب تیم تک ? نت مجموعه والپیپر های مختلف را آماده کرده است.تصاویر این مجموعه از کیفیت فوق العاده بالای HD برخوردار است و مطمئنا از استفاده این تصاویر پس زمینه به عنوان والپیپر ویندوز خود لذت خواهید برد. در این مجموعه ?? تصویر در سایز بالا وجود دارد و فرمت تصاویر jpg می باشد .تیم تک ? نت امیدوار است از تماشا و استفاده این تصاویر نهایت لذت را ببرید.

مجموعه ای از زیباترین والپیپرها در موضوعات مختلف با نام Colorful wallpaper 2010

Resolution: 1600×1200 – 1600×2560

Format: JPG

Quantity: 30

icon برای دانلود اینجا کلیک کنید

منبع:www.tak2net.com


شنبه 89 خرداد 8 , ساعت 11:36 عصر

اگر شما نیز از کاربرانی باشید که به ماشین های مختلف علاقه مند هستند ، مطمئنا به دنبال والپیپر های جالب از اتومبیل های زیبا هستید.امروز در این پست یک سری کامل و زیبا از والپیپر هایی را برای شما عزیزان مهیا نموده ایم که شامل 120 والپیپر فوق العاده زیبا با موضوع ماشین می باشد و شامل ماشین هایی از شرکت های مختلف مانند فورد ، بنز ، سیتورن و … است.این سری از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و والپیپر های موجود در این سری قابل استفاده به عنوان پس زمینه ی کامپیوتر هستند و هم کنون به صورت رایگان در وب سایت تک تو نت.کام برای دانلود مهیا گشته اند .

دانلود مجموعه ای زیبا و بی نظیر از 120 پس زمینه ی کامپیوتر با موضوع ماشین - www.tak2net.com

icon برای دانلود اینجا کلیک کنید

منبع:www.tak2net.comلیست کل یادداشت های این وبلاگ