سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آنکه اندیشناک پایان است، از فرو رفتن در آنچه نمی داند، باز ایستد و هرکه ندانسته به کاری بشتابد، خود را خوار کند [امام صادق علیه السلام]
 
یکشنبه 89 خرداد 9 , ساعت 12:4 صبح

سری فوق العاده زیبا و جالب پس زمینه های(Wallpaper) زیبای کامپیوتر با موضوع طبیعت که قابل استفاده به عنوان پس زمینه ی کامپیوتر و موبایل بوده و با گرافیک بالا تهیه شده است. .لازم به ذکر است که شما قادر هستید ، به راحتی با تغییر سایز این والپیپر ها ، آنها را برای موبایل خود مهیا نموده و از آنها به عنوان والپیپر موبایلتان نیز استفاده کنید.این سری شامل ?? والپیپر می باشد و با حجم بسیار مناسب برای دانلود راحت تر مهیا گشته است.این سری فوق العاده زیبا در وب سایت تک تو نت.کام به صورت کاملا رایگان مهیای دانلود شده است.

دانلود پس زمینه کامپیوتر سری اول با موضوع طبیعت  - www.tak2net.com

icon برای دانلود اینجا کلیک کنید

منبع:www.tak2net.com


شنبه 89 خرداد 8 , ساعت 11:41 عصر

همواره پس زمینه های طبیعت در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار بوده است.ما نیز بر آن شدیم تا مجموعه ای از پس زمینه های طبیعت را برای شما عزیزان مهیا نماییم.مجموعه ای که امروز برای دانلود شما عزیزان جمع آوری کرده ایم شامل ?? پس زمینه ی زیبا از فصل های مختلف سال می باشد.این پس زمینه ها دارای گرافیک بسیار خوبی بوده و در سایز ????×???? پیکسل ارایه گشته اند و به دسکتاپ شما حال و هوای دیگری خواهند داد.این سری زیبا و بی نظیر در وب سایت تک تو نت.کام مهیای دانلود گشته است و به تمام شما عزیزان دانلود این سری را توصیه می نماییم.

مجموعه ی 20 پس زمینه ی زیبا کامپیوتر با موضوع طبیعت - www.tak2net.com

icon برای دانلود اینجا کلیک کنید

منبع:www.tak2net.comلیست کل یادداشت های این وبلاگ