سفارش تبلیغ
صبا ویژن
گنجی سودمندتر از دانش، نیست . [امام علی علیه السلام]
 
سه شنبه 88 مهر 14 , ساعت 12:4 صبح
Outpost Security Suite Pro 2009 Final
Outpost Security Suite Pro بسته امنیتی قدرتمند محصول شرکت Agnitum شامل آنتی ویروس با تکنولوژی SmartScan , آنتی اسپای ویر , آنتی اسپم و دیوار آتش با قابلیت های پیشرفته برای محافظت همه جانبه از سیستم شما در برابر تهدیدات اینترنتی , ویروس ها , کرم ها , اسپای ویر , اسپم , تروجان , حملات فیشینگ و … می باشد .

قابلیت های نرم افزار Outpost Security Suite Pro 2009 Final :
- دیوار آتش پیشرفته برای اتصالات امن اینترنتی
- اسکن ویروس با تکنولوژی شناسایی هوشمندانه
- کنترل وب برای محافظت از سیستم در برابر تهدیدات اینترنتی
- محافظت از سیستم برای مسدود نمودن ویروس های ناشناخته
- آنتی اسپم برای محافظت خودکار سرویس پستی شما از نفوذ ایمیل های ناخواسته به صندوق الکترونیکی
- قابلیت آنتی ویروس و آنتی اسپای ویر ترکیبی برای محافظت از سیستم در برابر بدنرم افزارهای جاسوس

دانلود / لینک کمکی

lockرمز فایل:www.onlydownload.ir


سه شنبه 88 مهر 14 , ساعت 12:3 صبح

bit defender Total Security 2009

BitDenfender یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین نرم افزار های امنیتی، ضد ویروس ها و دیوار آتش های حال حاضر دنیای کامپیوتر است که توسط کمپانی قدرتمند SOFTWIN طراحی و ارائه شده است. این نرم افزار ها در سال های اخیر به شهرت و محبوبیت قابل توجهی دست یافته و نظر بسیاری از کاربران رایانه ای دنیا را به خود جلب کرده اند . BitDefender Total Security ، BitDefender Antivirus و BitDefender Internet Security نام این نرم افزار های می باشند.
کمپانی SoftWin علاوه بر عرضه ی جدید ترین نسخه ی این ویروس کش برتر یعنی BitDefender AntiVirus خود همراه با ویژگی های متفاوت و جدید، اقدام به عرضه ی نسخه ی ???? از بسته ی امنیتی بسیار قدرتمند خود یعنی BitDefender Total Security 2009 نیز نموده که خبر خوشایندی برای هواداران این ضد ویروس قدرتمند است. BitDefender Total Security با دارا بودن آخرین تکنولوژی روز از کامپیوتر تان در مقابل ویروس ها، جاسوس ها، هکرها، اسپمر ها و دیگر تهدیدات امنیتی به بهترین نحو ممکن محافظت میکند. علاوه بر این، ابزاری است که با کمک آن میتوان کامپیوتر را بهینه سازی کرد و از اطلاعات مهم فایل پشتیبان ساخت که نتیجه ی آن سریع تر عمل کردن کامپیوتر و حفاظت آن در برابر از دست دادن داده ها است.

دانلود / کرک

lockرمز فایل:www.onlydownload.ir


سه شنبه 88 مهر 14 , ساعت 12:3 صبح

ZoneAlarm Internet Security Suite 2009 v 8.0.059

نرم افزار قدرتمند ZoneAlarm همانگونه که می دانیم یک دیواره ای آتش نفوذ ناپذیری را در مقابل گذرگاه های ورودی و خروجی سیستم شما ایجاد می کند که بدون اجازه کاربر هیچ نرم افزار و  یا شخصی قابلیت رسوخ به منابع سیستمی شما را نداشته و نخواهد داشت. نرم افزار ZoneAlarm نوعی محافظ برای داده های مالی و شخصی شما در مقابل هکرها به حساب می آید.این برنامه می تواند اطلاعات محرمانه شما را از دنیای خارج مصون داشته و همچنین توانایی ردیابی حملات لحظه ای به حریم شخصی و نمایاندن محل تقریبی و دادن هویت و موقعیت هکر، از دیگر قابلیت های ZoneAlarm است. پس اگر به دنبال یک حفاظت زرهی هستید .

برخی از ویژگی های نرم افزار ZoneAlarm Internet Security Suite 2009 v 8.0.059 :

- یک دیوار آتش خارق العاده برای شبکه و برنامه ها
- یک حفاظت پیشرفته چند لایه.
- حفاظت شبکه از تهدیدات درونی و بیرونی
- جلوگیری از عملکرد جاسوس افزارها در ارسال اطلاعات محرمانه سیستم
- دارای حالت پنهان سازی کامل
- حفاظت رایانه در مقابل انواع ویروس
- محافظت خودکار سیستم در شبکه های بی سیم
- و …

دانلود

lockرمز فایل:www.onlydownload.irلیست کل یادداشت های این وبلاگ