سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش، روشنی بخش اندیشه است . [امام علی علیه السلام]
 
پنج شنبه 89 اردیبهشت 16 , ساعت 4:28 عصر

همواره دانلود فلش ویدئو ها از مشکلات اساسی افرادی بوده است که با سایت های اشتراک ویدئو در ارتباط هستند. البته برخی از نرم افزار های مدیریت دانلود قابلیت هایی برای دانلود چنین ویدئو هایی را دارا هستند ، ولی این سایت ها همواره با به روز رسانی امنیت خود ، جلوی این نرم افزار ها را می گیرند و از دانلود ویدئو های خود جلوگیری می کنند و اکثر اوقات در صورت موفقیت دانلود با عدم قابلیت توقف و خرابی این ویدئو ها همراه خواهند بود. نرم افزار GetFLV Pro که امروز میخواهیم شما را با آن آشنا کنیم یکی از بهترین و به روز ترین نرم افزار ها در این زمینه است.

همانطور که از نام این نرم افزار پیداست قادر است به راحتی از تمام سایت های اشتراک ویدئو دانلود نماید. لازم به ذکر است این نرم افزار قادر است به طور هوشمند تمام امنیت های ایجادی توسط این سایت ها را کنار زده و لینک اصلی ویدئو را شناسایی و با قابلیت توقف به شما ارایه کند؛ به همین دلیل هیچگاه ویدئو های دانلودی شما دچار تخریب و خرابی نخواهند بود. امکانات این نرم افزار تنها به دانلود فلش ویدئو های محدود نمی شود و از آنجایی که ممکن است برخی از سایت ها با ایجاد خدشه هایی در دانلود ، ویدئوی شما را دچار مشکل کنند ، این نرم افزار قابلیت ترمیم و تعمیرات تصویری این فلش ویدئو ها را نیز بر عهده می گیرد.

ممکن است شما بخواهید فایل فلش ویدئو را با فرمت به غیر از FLV در اختیار داشته باشید که طراحان این نرم افزار به این موضوع نیز اندیشیده اند و به این نرم افزار قابلیت تبدیل فرمت FLV به فرمت های رایج و معروف ویدئویی همچون MPEG, AVI, WMV, MOV, ASF, MP4, 3GP , .... را اضافه کرده اند. در کل می توان گفت شما می توانید هر ویدئو را از هر سایت اشتراک ویدئو ، بدون مشکل ، با قابلیت توقف دانلود ، بدون خرابی ویدئو و با هر فرمتی در اختیار داشته باشید. امیدواریم از دانلود نرم افزار مدیریت دانلود ویدئوهای flv لذت ببرید.

قابلیت های اصلی این نرم افزار GetFLV Pro 8.9.0.1 :

  • دانلود و مدیریت فایل ویدیویی FLV ( فلش ویدئو )
  • تبدیل فایل های FLV به فرمت های ویدیویی معروف همچون MPEG, AVI, WMV, MOV, ASF, MP4, 3GP
  • امکان استخراج صوت یا ویدئو از فایل های فلش ویدئو و دادن یک خروجی صوتی یا ویدئویی مجزا
  • امکان ترمیم و تعمیر فایل های FLV دچار مشکل
  • تبدیل فایل های فلش ویدئو به فرمت های صوتی مختلف همچون MP3, WMA, WAV, AAC
  • تشخیص هوشمند گذشتن از امنیت سایت های اشتراک ویدئو
  • قابلیت دانلود از اکثر سایت های اشتراک ویدئو
  • محیط کاربری و رابط بصری بسیار جالب و آسان
  • سازگاری با اکثر نسخه های ویندوز

دانلوددانلود رایگان نرم افزار GetFLV Pro (حجم : 8.31 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگانلیست کل یادداشت های این وبلاگ